Loading...

Toner Dolumu

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Toner Dolumu
Kartuş Dolumu

Garanti: x

Çıktı Sayısı: 1000 - 2000

Destek: 7/24 Tel ve Uzak Yazılım

İlka Bilişim Toner Dolumu
Neden Toner Dolum: Orijinal de alsanız dolum da yaptırsanız her seferinde alacağınız baskı sayısı ortalama 1000-2000 arasında olacaktır. orijinal toner fiyatları ortalama 200-250 lira civarıyken toner dolum fiyatları 30 lira civarıdır yani 7-8 katı.
hatta dikkat ederseniz tüm yazıcı markaları toneri 200-250 lira olan bir yazıcıyı size 300-600 lira arasında verir. yani yazıcıyı size hediye ederler. kullanacağınız orijinal tonerler ile zaten kat kat geri ödeyeceksiniz zaten. bu yüzden kesinlikle ve kesinlikte tonerinizi dolum yaptırmalısınız.

Toner Dolumu Yazıcıya Zarar Verirmi? toner dolumu yaklaşık 30 senedir aktif ve bilinen bir şeydir. günümüz çağında halen bu soruyu tartışmak komiktir. toner dolumun zararlı olduğunu söyleyen kişiler bir toneri 8 katına satan kişilerdir. ve üzücü olan tarafı türkiye'de yüz binlerce firma orijinal toner aldığı için yurt dışına ciddi miktarda dolar ile ödeme yapmaktayız. toner dolumu yazıcıya değil lazer tonere yapılır ve toner dolum merkezlerinde uyumlu yazıcılar ile test örneği alınarak sizlere ulaştırılır ki hatta tüm dolum toner dolum merkezleri garantili dolum yapmaktadır. sizler 2-3 orijinal toner alarak her seferinde yeni yazıcı almış oluyorsunuz zaten. bu sorunun kesin ama kesin cevabı zarar vermez.

Toner Dolum Aşaması: kaliteli toner tozu drum ömrüne doğrudan etki ediyor. ve ne kadar az atık bırakırsa o kadar çok çıktı alıyorsunuz. ayrıca daha koyu baskı almış olmanıza katkı sağlıyor. bizler toneri dolum aşamasından geçirirken tüm ayrıntılarına dikkat ederek dolduruyoruz ve gereken tüm testlerden geçiriyoruz. ve bunları size aynı gün teslim alıp teslim ederek sağlıyoruz.

Hangi Modellere toner Dolumu Yapılabilir: başlıca canon, brother, hp, samsung, xerox ricoh vs. tüm yazıcılara dolum yapılmaktadır. ayrıca renkli toner ve renkli lazer yazıcılara da dolum yapılmaktadır. ve bu tonerlere defalarca toner yapmak mümkündür. bizler toner doldururken tüm aksamlarını temizleyip kaliteli toz ile dolduruyoruz bu sayede toneriniz her anlamda çok uzun ömürlü ve ekonomik oluyor. elinizde mevcut olan muadil tonerlerin dolumunuda gerçekleştirmekteyiz.

kartus-dolumu-1
kartus-dolumu-2
kartus-dolumu-3
Tıkla Ara